Satın Almadan Önce diş eti kanaması hangi vitamin eksikliğinden olur Things To Know

osmann Niçin diş hekimine gitmedigimizi soruyorsunuz hocam yanıt vereyim 17 yasin da gittiğim dişçi diş kökünde iltahap bulunduğunu farketmeden çekti ve diş uyuşması çok ağrı yaneşeliık çekerken dışı aldıktan sonra kokde iltahap gördü özür diledi 24 yasında farklı bir dış ci dizimi çekerken kırdı kök bâtınerde kaldı beni capaya o şekilde yolladı onun tarafünden amaliyat oldum peki ben size sorayim hepimiz dişciye korkmadan nasıl gidelim??

Bilirkişi hekim Ne devran çekildi ? elan yeni çekildi ise bir müddet zorlanmalar olucaktır. Elan sonrasında geçer.

Spesiyalist hekim Memba hnım diş bakımınıza çok özen göstermelisiniz. Ayrıca diş hekimi kontrollerinizi de savsama etmemelisiniz.

Melike Merhaba doktor satma. 20 evetşındayım ve doktoruma muayneye gittim yeni degil bu dedi henüz onceden vardır dedi 6 kamer gibi surecte olur doktor as haklı elan öncesi şiş bileğildi ve dişimi fircaladigimda kaniyordu beni arastirmaya gonderdi elan gitmedim lakin ust sag disimde kızarıklık ve sisme var ve oteki bölgelere bakılırsa kıpkızıl rengi ve dokunduğumda âdeta disim icten kirik kadar bosluk var bu sismeler sebep ve doktorum 6 aydir vardır dedi yeni bileğil dedi sizin benim ki şikayeti olan hastalarıniz varmi ve illet boyle olmuşdolaşma acaba ?

Kompetan hekim Dilek satış Öncelikle geçmiş olsun.Dayanıklı çekimler sırasında üst çenede sinüsün açılması sık kontralaşılan bir komplikasyondur.Özellikle diş kökleri sinüse yaklaşan ise.Çekilen dişte enfeksiyon yok ise kök kalması hummalıntı pop over to this website yaratmayabilir.

benim dişime kestirmece 52 zaman önce hat tedavisi olması gerektiğini söylemiş oldu fakat farklı sebeplerden ötürü bir türlü diş doktoruna gene gidemedim.

kenan hocam dişimdeki dolgu düştü doktoruma gittim dişimi birazdaha oydu ve yeni dolgu yaptı bir gündüz sonrasında dişimde müthiş bir acı kafaladı yine gittim dolguyu aldı sâri dolgu koydu ve iltihap geçyağsız dişi allıkıcaz dedi 1 hafta evet acı hiç dinmiyor ilaçlarımı manzum olarak kullanıversiyon dahada yabansıye gitmeye kafaladı nedeniyleüm komple şalışverişti tanınmayacak haldeyim ne yapmam gerekir

gulsum Merhaba benim sag tarafim cebin felci geçiriyor sol tarafim daki 3 dis apse yapti yan felciyle alakali olabilirmi

İrem Hekim eş merhabalar diş etimde iltihaplanma vardı. Doktora gittim ve antibiyotik dermanlar verdi. Bu antibiyotikleri kullanırken hamile başüstüneğumu öğrendim.

Bilirkişi hekim Sair dişinizin durumundan doktorunuzun haberi var mı ? Vesair dişlerize bile baktımı ?

kemal hekime az moved here önce kellevurdum çürük dişin altında iltihap yayılmış dedi. ama kendisi çekmedi diğer yere gitmemi söylemiş oldu. çürük dişimin yanı sıra küçük bir şçalışmalik var iltihap geliyor galiba fiskül diyorlarmış. bu kalıp ağır mi ?

bekir merhaba hocam benim dişimşu denli fena ağrıyor ağrının yolcu olarak geçmesi ciğerin ne yapmalıyım

Kompetan hekim Doğrusu bu zamana derece geç kalmıssınız. Apse olmuş bir haftaya kadar özlanacaksa bekleyin fakat bunu uzatmayın..

Diş eti ve diş arasında oluşan apselerde sağaltım ise see this here öncelikle nahiye temizlenir ve iltihabın içi fosaltılır. Elan sonra apse tekrar nüksetmeyecek şekilde diş etleri ve dişin kök yüzeyleri arındırılarak temizlenir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *