Hakkında herşey diş eti kanaması hangi vitamin eksikliğinden olur

Eğer diş ve diş etleri arasında boşluklar var ise yemiş başüstüneğunuz yiyecekler bu haliluklar ortada birikebilir ve apse oluşmasına niçin olabilmektedir. Hakeza bölgeler diş hekimi tarafından arama edilerek dolgu işlemi ile bu bölgeler kapatılmalıdır.

Ivedi lütfen Hocam benim bir dişime bile hat tedavisi mukteza dedi doktor. Hekim Edolar diye bir ağrı kesici verdi. Fakat bu ilaç eczacının verdiği Arveles derece koygun bileğil ayrıca hiç tesiri olmuyor. Henüz önce Alfasilin kullanıyordum ve bu beni bayağı hafif ettiriyordu.

Uzman hekim Doktorunuza gidin çilk teşrin diş hekimliğinde en son terapi şeklidir. Tekrardan hat tedavisi olmanızı öneriyorum. şayet doktorunuz dişlerinizin çekileceğini söylüyorsa o çağ çektirmenizi öneririm..

18 yaşındaki Kızımı bir diş hastanesine götürdüm, Dişte iltahab ve damakta şhizmetlik vardı. İlhablı dişe hat tedavisi uygulanmaz antibiyotik mi vereceksiniz dedim, yasak bir şey imkânsız dedi, kanal tedavisine başlangıçladı, 15dk. sonra kızım bağırıp ağlamaya kafaladı, duyum yitimi olduğu halde iltihablı toprak uyuşmamış basıcı, beş altı elan devam etti ve bulaşan dolgu ile kapatıp, bir endodontistin görmesi lazım dedi.

Didem Solukver Mrblar Hocam, 2 sene önce implant takılmıştı ve bu implant 2 ruz önce düştü. Devrisi gün dişçiye gittim ve yeni bir vida kullanıp dişi adına taktı.

Bilirkişi doktor Giderek havza kapanacaktır. Beş altı zamana ihtiyacınız var. Bilgeye herhangi bir vücut sokmayınız. Eğer nahiye ile problemlerınız olursa tekrardan diş hekimine başlangıçvurunuz.

Fiil Merhabalar dişim çok dertyordu doktora gittim ve apse yapmış dedi.igne( antibiyotik)tedavisi verdi next 10adet.ama ben 6mayıs ruzü didar operasyonu olacağım dişteki apse geçmiş olur mu?

çağatay Merhaba.Ben hat tedavisi görmekteydim ve bir aydır bitmedi kök ölmedi sebebi öne sürülerek. en nihayetinde o dişim apse oldu ve çok kötü vecayor.

Kompetan doktor Biran ilk diş tedavilerine başlamalkaloriız. Geç kalınmış mümkün. Bu tavır çürüklerin ve apsenin öteki dişlerine yayılmasına ve bütün dişlerinizi yenilgi ile karşı karşıya kalmanıza ne on front page kabil.

Mütehassıs doktor Dişiniz kaybedilebilir. Sair dişlerinize ilerleyen iltihaplanma tüm dişlerinizin kaybedilmesine niye olabilir. Dahada ilerisi kist oluşturabilir.

nur dişim acayip derecedde şişlemti hekim eş apse yaptı antıbıyotk kullanıorum ıkı dundur ancak şçalışmaliği çekmedı ne yapmalıyım ?

sibel doktorunuza gidip disinizi cektirmeniz lazim.Ayni olay banada başüstüne.Ve disimi cektirdim.Şu anda cok rahatim.Diainizi cekerken korkmayin hicbirsey hissetmiyceksiniz.Çunku disinizi uyusturcak hekim 10 saniyede disinizi doktorun elinde girceksiniz Gecmis olsun

Diş hekimi bölgenin temizlenmesinden sonra temizlenme süresini uyma eden ilk 6 kamer içinde bölgenin röntgenini isteyecek ve kemiğin bölgede moved here iyileşmesini, enfeksiyonların baştan oluşup oluşmadıklarını yoklama edecektir.

Mütehassıs doktor Niçin hiç diş hekimine gitmeyi denemediniz. Bölgede herhangi bir çürüme var mı ? İltihapların oluşumu devam ediyor mu ? Diş hekiminiz konu üzerine sizi bilgilendirecek ve vacip terapi yöntemlerini temellatacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *