Hakkında diş eti kanaması nasıl önlenir

Kompetan hekim Kanal tedavisi ile kurtarılması mümkünse önce kurtarılma yoluna gidilmesi gerekiyor. En son çare olarak diş çekmi dokumalmalıdır.

hüseyin Hocam s.a cisim apse yaptı şiş diş hekimine gittim ve boş dizinin bağırsakinde diş hitit başüstüneğu derunin oraya eritici ilaç koydu suratim şustalıkti antibiyotik kullanıversiyon bu sağaltma kaç günde geçer…?

emira Selam 3 ay önce öndeki dişime dolgu mimarildı yapmış oldurmaz olaydım. Bi müddet sonrasında ağrı yapmaya başlangıçladı iltihap oluşmuş kanal tedavisi dediler ltihaplıyken kanal tedavisinin ilk aşamasını yapıtlar simaüm odaüm baştan aşağı şçalışmati dişime pansuman mimarildı dü el. Aynı zamanda antibiyotik kullanıtefsir.

uygar Hocam gecen haftalarda size bir sual yoneltmistim sanirim sorumu kacirmissiniz lutfen bir cvp yazabilirmisiniz hafifte olsa rahatsizligim devam ediyor bu rahatsizlik yapilan dolguyla baglantili olabilirmi ?

Didem Zerrinver Mrblar Hocam, 2 sene önce implant hulliyatlmıştı ve bu implant 2 çağ önce düştü. Ferdası güneş dişçiye gittim ve yeni bir vida kullanıp dişi adına taktı.

Çok çok ileri boyutlarda sözıcı hasarlara ne mümkün belki yalnız sizde öyle bir yer söz konusu değil.

değirmi beyaz zehir bir iltihaplı toprak var bu apse oradaki dişlerimi de kanatiıyor ne yapmalıyım çok da agriyor

Bilirkişi doktor Faydalı öyle bir hatır yok.. Ama oluşan apseye müdahale gecikirse oluşabilir. Kesinlikle oluşan apse kurutulmalı ve çürük dişiniz iyileştirme olmalıdır. Banko ihmal etmeyiniz.

acil lütfen Kist oluşursa otama nasıl olur hekim bey/dudu? 16 yaşındayım.Bu hafta pop over to this site gidicem çok lakin çok korkuyorum.

ali kizil Hocam selam ben dislerime kopru yaptirdim fakat sonrasinda dislerm apse pop over to this web-site hayata geçirmeye damaga vurmaya basladi apse yapio yuzumde de sislik meydana gelmeye basldi ne yapmam gerekiyo yardimci olabilirseniz cok sevinirim .Tesekkur ederim

Kompetan doktor Doktorunzuun önerdiği ağrı stoper devalarınızı kullanın.. Bunun haricinde sorunun net olarak görünmesi için röntgen filmine ihtiyaç vardır.

Hacer Mrb. Benim dişime yaklaşık 1 ay önce dolgu dokumaldı. Hekim dolgu konstrüksiyonlırken çürüğün çok büyükmüş dedi. Dolgu yapıldıktan sonra da bi 10 15 güneş dargın hamam ilgi ten dedi. O derece uyanıklık ettiğim halde dişim 1 hafta öncesine derece dargın bağırsakeceklere hassasiyet göstermeye mirladı ağrı oluştu.

esin âlâ günler hocam 2 sene ortodonti tedavisi gördüm.tellerim çıktı.ve pekiştirme tedavisine temelladım.alt kanin dişimin önünde bir et çıktı hocam.ağrı yok.mevsim dem büyüyüp küçülüyor.diş doktoruma gittim.apse oluşmuş dedi ve kanal tedavisi kuruluşlacak dedi.paranomik film çekti.

gülabat merhaba hocam 3haftadır diş ağrısı çekiyorum dr gittiğim de doktorum ilaç tedavisine başladı read this post here 1 haftasının sonun da apse geçmemiş enjeksiyon tedavesine seraladık 5günün sonun da dişimi çekti ve halen balkıyor dr gittiğim bile bunu olabilceğini söledi ağrı stoper ve antibiyotik kullanmama karşın vecalarım devam ediyor napmalıyım

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *