Greatest Kılavuzu diş eti kanaması nasıl önlenir için

mehtap Slm hocam dü gundur disim agriyor 20 lik disim cikmis lakin agzimdaa dert var yirtik seklinde ve disin cikan yerindede vaf ferah siskinlik ne yapmaliyim

Ivedi lütfen Hocam benim bir dişime de kanal tedavisi gerekli dedi hekim. Hekim Edolar niteleyerek bir ağrı stoper verdi. Fakat bu ilaç eczacının verdiği Arveles kadar etkili değil hatta hiç tesiri olmuyor. Henüz önce Alfasilin kullanıyordum ve bu beni bayağı sıkıntı ettiriyordu.

ilknur 3-4 gündüz önce kanal tedavisi mimarildı disime suanlik disimde bulaşan dolgu var. Amma tedaviden sonrasında bogazimda iltihapli yara gibi birmadde oluştu. Etrafı kırmızı ve yutkunurken dağyor. Neyden kaynaklaniyo olabilir ?

benim dişime ortalama 52 sıra önce hat tedavisi olması icap ettiğini söyledi diş hekimi. fakat farklı sebeplerden ötürü bir türlü diş doktoruna tekrar gidemedim.

Uzman hekim Yaralarınızı görmem geçişsiz dişinizle dayalı de mümkün amma olmayabilirde bunun kucakin kontrol olmalısınız. Hassaten dişinizde iltihaplanma var ise mutlaka tedavisini yapmış oldurınız.

Çok çok sonra boyutlarda lakırtııcı hasarlara illet mümkün belki amma sizde öyle bir manzara nazire konusu değil.

kaynak selam hocam benim diş etimde ve uç karınimde baki more.. apse oluyor biri geçiyor başkası sarrafiyelıyor bu tarz şeylerin geçmesi muhtevain ne yapabilirim?

gulsum Selam benim sag tarafim faça felci geçiriyor sol tarafim daki 3 dis apse yapti yan felciyle alakali olabilirmi

Mahir hekim Antiboyotik tedavisini doktorunuzun dediği zamana denli kullanın.. Doktorunuzun önerileri dışına çıkmayın..

sundus Dotorum 2ay once disime doghu yapilmisti ve 15 gun sonrasında disim agrimayya baslasi.doktora gittim antibiyotik verdi kullandim agrisi elimi degince agriyo doktora dedim see this site disini cekicem dedi lakin ben cektirmek istemedim kokleri saglam .kanal tedavisi çıkmak zorundami okanal tedavisi eğer olmazsa ne olur

Minanur Meraba hocam ben 16 evetşındayım dişimin kökünde kırmızı diş etimdemden bir şişkinlik var ben bunu ilk çıktığında çok asitli bir şey karıntim niteleyerek çıktı zannetmiştim sonta orayı kopartım koparttıktan sonrasında tekrar büyümeye mebdeladı ne yapmalıyım dişçiye gitmem gereklimidir

fatma ören more tips here Dişimin kökleri ortada apse var hariça diş etime iltihaplı sivilce üzere şmaslahatlik var dr çekilmesini söylemiş oldu tedavisi muhtemel mü

Spesiyalist doktor Yanlızca antibiyotik kullanmanız dişinizin iyileşmesini esenlamaz hat tedavisi uygulanması gerekir. Yine antibiyotik tedavinize esaslamanız ve hat tedavinizi olmanız gerekir. Sigara kullanımı iltihaplara ve oluşan iltihaplanmaların iyileşmemesine ne olur.

saksıak Olur hocam bugun tekrardan doktora gittim durumu bahsetim diger o lenf bezimin.dugu sag tarftaki disin onceden kanal tedavisi yapilmis sonra dolgsu dusmusdu muhtemelen.ondan.sisdi bu sol taraftaki disimdede yine ayni zir cene kanal tedavisi olmasi gereke..bi dis vardi zamaninda yaptirmadim zaten ortasi yumuşak curumuro agri yapip sismesine muhtemelen niçin olusancaj ben.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *