En Kuralları Of Diş eti kanamasına ne iyi gelir

Uzman doktor Dileme ederim geçmiş olsun.. Vecalarınız oluşursa doktorunuza sormaya ve burada sormaktan çekinmeyiniz.

Handan Selam yıllrdır çürük olan ve artık içinden çürük diş etleri çıkmaya mebdealayan, yavaş bir dem yaratıcı bir dişim vardı.. Bugün çektirdim.. Doktorun söylediği dereceıyla diş çıktı kurtarılacak durumda bileğilmiş.

Benim basimdan soyle bir hikâye gecti. Gecen ay sag alt disim agrimaya basladi. Dis hastanesine gittim beni yoklama eden doktor disimin apse yaptigini soyledi ve disimi cekmedi ilaclar bitince gel hat tedavisi yapalim dedi köle tamam diyi koltuktan kalktim. İlaclari kullanmaya basladim ancak ilaclar hüküm gostermedi. Köle ozel bir dis hastanesinde disi cektirdim.

Mütehassıs doktor Dişiniz karınin kesinlikle bir diş hekimine gitmelisiniz. İltihaplanma yandaki dişinize geçmiş ve bu dişinizi bile kaybedebilirsiniz. İhmal etmeyiniz.

iffet Selam doktor as hamileyim ve dişimde apse oldu. Kullanabileceğim antibiyotikler hangileridir ?

Apseli bölgenin etkisi diş apsesi sağaltım edilene denli sürer. Bu sürede diş ve kemikler erimeye devam edecektir. Tedavi edilmez ve tedaviye geç sözınırsa diş kaybedilebilir.

berke merhama hekim abi ben 12 matemındayım dısımın nispetle ten war arıo fakat aşkın bileıl ne yapabılırm doktor hat tedavimi yapar

serhan Selam hocam 30 yasindayim madun cene sneak a peek at this web-site sagimdaki 20lik disim damaktan cikti fakat diger dislerim üzere uzamadi ilk posta bu iki gundur dis etim sisti ve galiba iltihap yapti dip cenah damamin ufak bir parcasi dis ustunde bu iş bagdemcime derece vurdu size sorum su antibiyotik kullanmalimiyim yoksa agri kesici icip yatistirip gecmesinimi beklim arastirdima gore oradaki batmak artiklarinin o damak icin3 girip olusan bakteriden oldugu fakat apseyi yapti tavsiyeniz nedir navigate to this web-site ilac dair.

Bilirkişi hekim İltihaplanma elan bir araba artmış Doktorunuzun vermiş olduğu önlemları derneşik bir şekilde kullanamya devam edin.

Mütehassıs hekim Tuzlu su ile gargara yapabilirsiniz. Fakat diş hekimine görünmenizde bile kâr vadır. Bir ilaç tedavisi önermiyorum.

Mahir doktor Doktorunzuun önerdiği ağrı kesici darularınızı kullanın.. Bunun haricinde sorunun net olarak görünmesi için röntgen filmine ihtiyaç vardır.

Spesiyalist doktor Burak satma see this page bana sözırsa burada bir ilhihaplanma alay konusu doktorunuz panoromik filminize baktımı… Buranın bir an önce iyileştirme edilmesi gerekir.

Mütehassıs hekim Hamilelikte esasta dayanıklı çok antibiyotik kullanılabilmekle bu arada dişhitit absesi olarak değerlendirdiğiniz durumun harbiden abse olup olmadığının güzel teşhis edilmesi çok önemlidir.Zira hamilelik dönemindeki temelı hormonların salgısındaki arkaış nedeniyle dişetlerinde “gebelik tümörü” olarak da adlandırılan temelı lezyonlar oluşabilmektedir.

Diş kökünde oluşan apseler kucakin umumiyetle hat tedavisi uygulanır. Her diş hekimi diş kanal tedavisi yapabilmektedir. Fakat bu çalışmain mütehassısı olan endodontistler diş hat tedavisini yapmaktadırlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *