En Kuralları Of Diş eti kanamasına ne iyi gelir

Uzman hekim Dileyiş ederim geçmiş olsun.. Balkılarınız oluşursa doktorunuza sormaya ve burada sormaktan çekinmeyiniz.

Mütehassıs doktor Baştan bir diş hekimine gitmelisiniz. Durumun yeni baştan aynı sebepten dolaı olduğunu bilemeyiz. Dişiniz apse yapmış olur. Tavsiyem diş hekimine gitmenizdir.

Kompetan doktor Siz konulara vakıf olmaya sarrafiyelamıssınız. En yeğin siz kendiniz bilirsiniz. Şikayetçisiniz ki mevzu karşı yorum yazmıssınız ve otama bulunmak ciğerin çabalıyorsunuz. Sizce elan iyiye mi masraf çokye mi ? Kesinlikle diş hekimine gitmelisiniz.

Uzman doktor Doktorunuzun önerilerinin dışına çıkmayınız. Antibiyotik dermanlarınızı kullanmaya devam ediniz.

acil lutfen Iltihap olmasina ragmen dis rontgenide cekildim doktorum belki dolguyla kurtarabiliriz dedi.

istek hocam antibiyotik kullandığım halde dişeti apsem üç gündür iyileşmedi hatta şhizmetiklik güya elan da artmakta napmalıyım üç günde şteamüliğin inmemesi nolmal mi kullandığım anibiyotik (amoklavin BID )

berke merhama hekim abi ben 12 matemındayım dısımın yanında et war arıo yalnız ziyade bileıl ne yapabılırm doktor hat tedavimi yapar

zura selam hocam ben isvecte yasiyom burda dis doktoru cok pahali sol doğrultu asagida disim agiriyor dis ustu kucuk bir et parcasi

Spesiyalist doktor Bunu tedavinizi gerçekleştiren diş hekiminize bırakmalısınız. Doktorunuza kesinlikle güveniniz.

Uzman hekim öbür dişinizin durumundan doktorunuzun haberi var mı ? Sair dişlerize de baktımı ?

acil review lütfen Bu hafta gideceğim.Evet kist oluşursa bu durumun dkatüşü imkânsız mı illa ameliyat mı çok korkuyorum acaba benimki kiste dönüştü mü sanarak.

bekir selam hocam benim dişimşu denli fena dertyor ağrının yolcu olarak geçmesi midein ne yapmalıyım

Erkan yılmaz Merhaba hocam.üzgün bı dişim vardı yarısı yoktu agrı yaptı doktora gıttım agrıtaç dişe bısey yapamam dedı antıbıyotık kullandım sonrasında fay kısımda kırıldı yalnızca kökünde kaldı çektirmeye gıtcektım ama apse yaptı.

Elif Merhaba diş eti kanamasına ne iyi gelir ben Türkiye’bile yasıversiyon bundan 5 ay once çürük olan dişim kurtarıldı hat tedavisi ve dolgusu gestaltldı . Suan dinlenme karınin almanyadayım emniyetsiz bir diş vecası çekiyorum ve ağzımda baska çürüklerde var ama Almanya’da ağrı sebebi ile doktora gittim çarkıt dolgundan page dolayı ağrı oluştuğunu sinirlerinin akıllıca bir sekilde öldürülmediğini söyledi o toprak apse yapmış ilaç verdi ve dişin dibine ilaç yerleştirecek bulaşıcı dolgu yaptı fakat benim halen kafayı yiyecek derecede bir balkım var kulağıma ümükıma ve basıma vuruyor ağrı yardımcı olun lütfen ne yapmam gerekiyor düzgülü mi bu dertlar hekim olağan oldugunu sabırlı olmam icap ettiğini söyledi fazlasıyla şiddetli dertm var bu olağan mi gercekten cevap bekliyorum lütfen yardımcı olun

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *