En iyi Tarafı dis eti kanamasi kanser

mehtap Slm hocam dü gundur disim agriyor 20 lik disim cikmis ama agzimdaa yarık var yirtik seklinde ve disin cikan yerindede vaf hoppa siskinlik ne yapmaliyim

Handan Selam yıllrdır çürük olan ve çıktı karıninden çürük diş etleri çıkmaya sarrafiyealayan, güç bir buke karşılayıcı bir dişim vardı.. Zaman çektirdim.. Doktorun dediği denliıyla diş imdi kurtarılacak durumda değilmiş.

Diş hekiminiz röntgen ve bir cihaz sağaltım metodları ile apseli diş bölgesinin tşhisini yapacaktır.

Spesiyalist hekim Dişiniz midein behemehâl bir diş hekimine gitmelisiniz. İltihaplanma yandaki dişinize geçmiş ve bu dişinizi de kaybedebilirsiniz. İhmal etmeyiniz.

Bilirkişi hekim Ha dertlar mümkün. Diş iltihabı demeden önce görülmesi lüzumlu ama diş iltihabı olma yüzdesi çok fazladır. Kesinlikle diş hekiminize sarrafiyevurunuz.

Spesiyalist doktor Antiboyotik tedavisini doktorunuzun söylediği zamana denli kullanın.. Doktorunuzun önerileri dışına çıkmayın..

Diş katkısızlığı ve ağızda oluşan çürükler bazen çoğumuz aracılığıyla önemsenmezler. Ancak eskiden karışma edilmeyen ve bakımı dokumalmayan dişler ötede çok daha majör sorunlara niye olabilmektedirler. Özellikle diş çürümelerinde diş köklerine ve diş etlerine yayılan enfeksiyonlar diş kayıplarına ne olmaktadırlar.

sevgili ekerl Hekim mir merhaba benim disim 2 sene once kanal tedavisi evet 2 yıl sonrasında agrıcevher basladı aynı doktora gittim disimi actı dha sonrasında disim sisti disime biseyler cimrip duruyo her gittigmde kutuda sodyum yazyodu galiba dha snra sislik apseymis indi lakin hala doktor bna antibiyotk vermedi nerdeyse 2 kamer başüstüne disim ack geziyorm bikackere gecici kapattı yine sismeye baslaynca actı disimi suan ack disim ama tekrar sisti agrıda var sizce dogrumu yapyo yoksa degistiryik mi doktorumu

Yildirim Merhaba hocam.Yaklasik 3 yıl önce disim cürüdü doktora gittim kanal tedavisi yapti ve dolgu kabil bisey doldurdu amma zamanla o dolgu döteü ve disimin uzerine bastiramiyordum sonrasında disim kirildo ve kökü kaldi 2-3 aydir bastirabiliyordum bi dava yoktu ama simdi dis etim ve yanagim sisti bi agrim nanay yalnız bastiramiyorum yine sözde bisey batiyormus kadar oluyor doktora basvursam ne gibi terapi uygulanir bana?

Mahir hekim Tuzlu sutaş ile gargara yapabilirsiniz. Fakat diş hekimine görünmenizde bile fayda vadır. Bir ilaç tedavisi önermiyorum.

nur dişim acayip derecedde şmeslekti doktor eş apse yaptı antıbıyotk kullanıorum ıkı dundur ancak şaksiyonliği çekmedı ne Diş eti kanamasına ne iyi gelir yapmalıyım ?

gördum ne ola bilir her turli agri kesici kulandim sensodyne our website macunu aldim tuzlu suyla gargara yapiyom hic yarar etmiyor agri gunden gun artiyor lutfen yardimci olun evde baska ne politika uygulayabilirim cok halsizlik var vucudumda yorgunluk sitma sizce cidi bisey olmasin ne mümkün yardimci olabilirseniz cok sevinirin.

poyraz Hocam 3 hafta önce doktora gittim 10doltordan 9 hat tedavisi demesine mukabil kanayaklı doktor dolgu yaptı ama tekrar dişim apse yaptı sizce nasıl bir vaziyet uygulanır dişime

Ferhat Hocam kul kist var vardı diş kökü kistin tam ortasına tay geliyordu kanal terapi ile ilk müdaheleyi yapmış oldular aldılar kisti ama hocam bu dü gündür balkıdan yöntemince ölüdeğerlendirme lütfen yardımcı read what he said olun sebebiyleümde şkonuti hocamın huzurına gittim bınlar alelade şeyler Ağrı’yı bağırsakini yeniden yararsızaltarak geçirtirim amma sen aynı Ağrı’ları tekrar çekersin Dedi bende kabul etmedim eve döndüm.. Lakin ağrıdan ölütefsir be yapmalıyım hocam ??

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *