diş eti kanaması nasıl önlenir Üzerinde Buzz söylenti

ferhan merhaba hocam benim diş etim şdavranışti ve üzere fındık büyüklüğüne geldi sineinde parafin iltihap odaüküyor. farklı bir dişimde bile bu şekilde kolay şsorunme var ünırım o da büyüyecek.

Mahir hekim Doktorunuza güvenin röntgen filmi ile dişinizin durumu görülmektedir. Doktorunuz vacip tedaviyi uygulayacaktır.

cihat kısa 5 ruz önce hat tedavili olan dişim apse yaptı ve dideüm kapandı.henüz sonra atibiyotık tedavisine kelleladım ve şkârlik indi ancak 2 frklı dişçiye gosterdım biri hat tedavisi yenilenir diş yüzdelik 95 kurtulur dedi öbürü bile ilginç bir sekılde yüzdelik 95 kurtulmaz çekelim dedi ne yapmam gerekir bu duumda yardımcı olursanız sevinirim.

18 yaşındaki Kızımı bir diş hastanesine götürdüm, Dişte iltahab ve damakta şdavranışlik vardı. İlhablı dişe kanal tedavisi uygulanmaz antibiyotik mi vereceksiniz dedim, namevcut bir şey gerçekleşemez dedi, hat tedavisine saksıladı, 15dk. sonrasında kızım bağırıp ağlamaya kafaladı, duyum yitimi olduğu halde iltihablı mıntıka uyuşmamış basıcı, biraz elan devam etti ve geçici dolgu ile kapatıp, bir endodontistin görmesi geçişsiz dedi.

Didem Zerrinver Mrblar Hocam, 2 sene önce implant hulliyatlmıştı ve bu implant 2 çağ önce düştü. Devrisi çağ dişçiye gittim ve yeni bir vida kullanıp dişi adına taktı.

serpil Merhaba hocam benim on disimin tam altinda mevsim dönem iltihaplar olusuyordu. Rahatsiz oldugum icin onlari sıktım patlayip dağıldı.

kenan hocam dişimdeki dolgu düştü doktoruma gittim dişimi birazdaha oydu ve yeni dolgu yaptı bir gün sonrasında dişimde müthiş bir acı çıbanladı gene gittim dolguyu aldı sâri dolgu koydu ve iltihap geçnezaketli dişi aldatmaıcaz dedi my blog 1 hafta evet acı hiç dinmiyor çarelarımı muntazam olarak kullanıyorum dahada aynasızye gitmeye temelladı suretüm komple şmeslekti tanınmayacak haldeyim ne yapmam gerekir

bir ben diyar dişinda kanal tedavisi olmuştum.ama yarim kaldi ilk seans ahir turkiyeye donus yapmistim ve yaklasik olarak 7 ay ihmal ettim ve son 1aydir durmadan apse halinde.ve geçmiyor doktora gitmeyi daima olarak erteliyorum sizce gerçek bir şey varmidir?

Bilirkişi doktor İltihaplanma daha zait artmış Doktorunuzun read what he said vermiş olduğu çareları muntazam bir şekilde kullanamya devam edin.

burak Mrb hocam benim ust son dü disin şu demek oluyor ki azi disin arasi agriyordu,doktora gittim dis hitit apsesi dedi muhtemelen orda tedirgin etmek parcasi kalmis dedi ve düzgülü agriyodu ozaman,disetinden lemige gecmis dedi ve gargara antibiyotik ve agri kesici yazdi o bolgeyi taalardan temizledikten sonrasında…eve gittim frcalama ilaclari kullanmada saksilik olmadi.birkacgun sonrasında daha kotu agrimaya basladi beynime vuruyo agri

Kompetan hekim Bu durumu doktorunuza bildirmelisiniz. şayet vecalarınız devam ederse yine hat tedavisi olması gerekir.

demet Merhaba hocam benim diş eti ile dişimin arasındaki bölgede bir şmaslahatlik oluştu ön dişimin orada kızarık olan bu bölgeye nasıl bir sağaltma uygulanmalıdır ?

poyraz Hocam 3 hafta önce doktora gittim 10doltordan 9 hat tedavisi demesine karşın hanım hekim dolgu yaptı ama yine dişim apse yaptı sizce nasıl bir pozisyon uygulanır dişime

su our website taşkınıçuk çoban hocam dişim de apse var 1 hafta evet atibiyotik kulandım lakin halla aynı agrı yasak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *