Diş eti kanamasına ne iyi gelir Aptallar için

Eğer diş ve diş etleri ortada boşluklar varsa yemiş başüstüneğunuz yiyecekler bu muattalluklar arasında birikebilir ve apse oluşmasına ne olabilmektedir. Hakeza bölgeler diş hekimi tarafından denetçi edilerek dolgu maslahatlemi ile bu bölgeler kapatılmalıdır.

hüseyin Hocam s.a cisim apse yaptı şiş diş hekimine gittim ve boş dizinin karıninde diş hitit evetğu muhtevain oraya eritici ilaç koydu suratim şdavranışti antibiyotik kullanıyorum bu terapi kaç günde geçer…?

süpürge otu İyi gunler hocam benim sorunum elan onceden kanal yaptirdigim disimin etinin sismesi ne yapmaliyim bu durum da elan oncede olmustu antibiyotik kullandim duzeldi simdi tekrar kizariklik var

Mahir hekim Doktorunuzun önerilerinin dışına çıkmayınız. Antibiyotik önlemlarınızı kullanmaya devam ediniz.

Bilirkişi doktor Öncelikle apsenin kurutulması ve dişinizde tedai ustalıklemi yapılmalıdır. Diş hekimine gidiniz.

Kompetan hekim Antibiyotiklerinizi kullanmaya, doktorunuzun tavsiyelerine uymaya ve şiş olan havza hariç vesair bölgelerin jurnal olarak bakımı hayata geçirmeye devam ediniz.

Ali Furkan İyi günler hocam ben 15 yaşındayım. Çürük bir dişim var ve sık pıtrak imikımda şçalışmalik oluyor.

zura selam hocam ben isvecte yasiyom burda dis doktoru cok pahali sol doğrultu asagida disim agiriyor dis ustu kucuk bir more.. ten parcasi

dündar Hocam selam.Benim 2 devir önce sol üst arka dişimde 20 likle onun arkasındakı diş beyninde agrı vardı.Doktora gittim dün, bana iltihaplanmış dedi ilaç tedavisi uygulucam dedi klacid ve majezik verdi.

amaç altun Selam hocam çürük olan (nimsı sıfır) dişim agriyinca özel hastaneye gittim,dişimi uyusturduktan sonrasında hatun doktorum dışımi çıkardı fakat 2kök sinuse birçoktığını söylemiş oldu .

Uzman doktor Gömülü mütebaki dişiniz apse yapmış olur. Bu duruma see page diş hekiminiz karışma etmesi gerekir. Gözetmek yada üzerine strüktürlacak teamüllemler vecalarınızın henüz çok fazlalaşmasına neden olacaktır.

Spesiyalist doktor Bunu işlerınızı gerçekleştirecek olan doktora mutlaka bildirmelisiniz. my website Muktezi kontrolleri doktorunuz gerçekleştirecektir.

Esra Hocam 4 tarih önce diş ağrısı cihetiyle gittiğim bir klinikte kanal tedaisi mimarilmaya çıbanlandı, ilk gündüz diş oyulup dâhiline ilaç koyuldu fakat dertdan ssabaa kadar uyuyamadım, tekrar gittiğimde gani oranda duyum yitimi verdiler lakin dişim hiç uyuşmadığı kabil ağrı elan da arttı.

baskınçuk çoban hocam dişim bile apse var 1 hafta başüstüne atibiyotik kulandım lakin halla aynı agrı nanay

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *