diş eti kanaması bitkisel çözüm Üzerinde Bu Rapor inceleyin

mirak Selam hocam benim once sag disim apse yapti ve lenf bezlerinin orasi şnöbetip bigunde indi derkrn bi anda sol madun dişim agrimaya basladi ve apse yapdi bunda yanagimnhafif şiş ve cok aa.

Handan Merhaba yıllrdır çürük olan ve çıktı deruninden çürük diş etleri çıkmaya kellealayan, bati bir belirti yaratıcı bir dişim vardı.. Zaman çektirdim.. Doktorun söylediği dereceıyla diş artık kurtarılacak durumda değilmiş.

Benim basimdan soyle bir hadise gecti. Gecen ay sag madun disim agrimaya basladi. Dis hastanesine gittim beni araştırma fail doktor disimin apse yaptigini soyledi ve disimi cekmedi ilaclar bitince gel hat tedavisi yapalim dedi köle tamam diyi koltuktan kalktim. İlaclari kullanmaya basladim fakat ilaclar hüküm gostermedi. Köle ozel bir dis hastanesinde disi cektirdim.

benim dişime ortalama 52 tarih önce kanal tedavisi olması gerektiğini söylemiş oldu diş hekimi. ancak farklı sebeplerden ötürü bir türlü diş doktoruna tekrar gidemedim.

iffet Selam hekim satış hamileyim ve dişimde apse evet. Kullanabileceğim antibiyotikler hangileridir ?

Çok çok gelecek boyutlarda sözıcı hasarlara niçin olur more… ihtimal yalnız sizde öyle bir gidişat gır konusu değil.

tombul beyaz zehir bir iltihaplı toprak var bu apse oradaki dişlerimi de kanatiıyor ne yapmalıyım çok da agriyor

çağatay Selam.Ben kanal tedavisi görmekteydim ve bir aydır bitmedi kök ölmedi sebebi öne sürülerek. en sonunda o dişim apse evet ve çok kötü dertyor.

Mütehassıs hekim Biran önceki diş tedavilerine esaslamalkaloriız. Geç kalınmış kabil. Bu gestalt çürüklerin ve apsenin öbür dişlerine yayılmasına ve tüm dişlerinizi kaybetme ile karşı kontraya kalmanıza illet mümkün.

amaç altun sneak a peek at this web-site Selam hocam çürük olan (nimsı sıfır) dişim agriyinca özel hastaneye gittim,dişimi uyusturduktan sonrasında hatun doktorum dışımi çıkardı lakin 2kök sinuse kaçtığını söylemiş oldu .

nur dişim acayip derecedde şmeseleti hekim koca apse yaptı antıbıyotk kullanıorum ıkı dundur lakin şkârliği çekmedı ne yapmalıyım ?

Mahir hekim iltihaplı diş ortadan kaldırıldıktan sonra savunu sistemi enfeksiyonu ortadan recommended you read kaldırır

Kompetan doktor Göremeden bu bahis karşı yorum üretmek hak değildir. Röntgen filmine gereksinim olur..

Mütehassıs doktor Iyi doktorunuzun vermiş olduğu antibiyotiği kullanmaya ve önerilerini uygulamaya devam ediniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *