diş eti kanaması abdesti bozar mı Aptallar için

Mütehassıs doktor Dişle alakalı iltihaplar oda, büyüklenme ve derbent çevresi kabilinden dişe yakın bölgeleri etkileyebilir. Doktorunuza danışmadan herhangi bir ilaç kullanmayın. En gücük sürede bir diş hekimine muayene olmanızı ve lüzumlu tedavileri yaptırmanızı referans ederim.

hilal Merhaba doktor bey benim dişim apse kaptı. Ancak apsede balkılar namevcut bir ara evet elan sonra geçti.

Mütehassıs doktor Memba hnım diş bakımınıza çok özen göstermelisiniz. Hatta diş hekimi kontrollerinizi bile boşlama etmemelisiniz.

medeni Hocam gecen haftalarda size bir istifham yoneltmistim sanirim sorumu kacirmissiniz lutfen bir cvp yazabilirmisiniz hafifte olsa rahatsizligim devam ediyor bu rahatsizlik yapilan dolguyla baglantili olabilirmi ?

Yaklasik 3 gündür agiz ici iltihaplari ile bas etmekteyim. Dis etimin en ense kisminda sagli-sollu olarak cikan beyaz zehir iltihap noktalari dis etlerime yayildi.

y.duran merhaba hekim komutan kestirmece 3 yıldır apse yapan dişimi korkularım utanmaünden doktora gitmeyerek geçiştirdim ancak apseli dişim daha çok yanağımı şalışverişirmeye kafalayınca doktora gittim apsenin geçmesi midein komprime vermişti kullandım ancak tam olarak apse inmedi bunun sebebi bile henüz önceleri de doktora gidip hapı kullandıktan sonrasında yanağımın şemekkinliği inince dişi aldırmamamdı en ahir apsem tam geçmeden dişimi aldırdım lakin dişim hileındıktan sonrasında bile apse hayata geçirmeye devam ediyor ne yapmam lüzum yardımcı olur musunuz?

Yurtdisinda stajda oldugum icin sigortamin tedaviyi tamamen karsiladigindan tehlikesiz degilim. Bu durumda kendi kendime terapi icin önerilerinizi paylasirsaniz cok mutlu olurum. tesekkürler

Spesiyalist hekim İyi günler, unvanırım kök dişinden kastınız official source 20 yaş dişi (yani çenelerin en sonundaki 3. büyübudalaı dişiniz). Anladığım kadarıyla dişhekiminiz probleminin bu dişinizde bulunduğunu düşündüğü derunin dişinizi çekmiş. Anlamadığım, sorun esasta bu dişten kaynaklanmıyor muymuş da şimdi değişik bir dişinizi çekmeyi düşünüyor evet da sorun olan dişiniz haddizatında 20 evetş dişiniz bileğil de elan öndeki büyükazı dişlerinizden biri ve hekiminiz o dişin sadece bir kökünü çıkarttı, şimdi ise kalan gayrı kökünü çıkartmayı düşünüyor – artık tamamı çekilmiş olan dişin yerine de bir implant yerleştirecek (çünkü elan arkada olan 20 yaş dişleri alegori implant yerleştirmeye ister yoktur.)

Mütehassıs hekim moved here İltihaplanma elan şu denli artmış Doktorunuzun vermiş evetğu daruları muntazam bir şekilde kullanamya devam edin.

Spesiyalist doktor Tuzlu akarsu ile diş eti kanaması nasıl önlenir gargara yapabilirsiniz. Lakin diş hekimine görünmenizde de fayda vadır. Bir ilaç tedavisi önermiyorum.

amaç hocam merhaba benim diş etim ay önce apse yaptı doktor kanal tedavisi yapalım dedi bana şteamülikliğin inmesi bağırsakin bi ilaç yazdı ilacı kullandım şemeklik indi kul hat tedavisine gerek kalmadığını düşündüm şuan dişetim yeniden şalışverişti ben yeniden aynı ilacı aldım lakin şimdiye denli bi faydası yok napmalıyım. bide dişhitit şustalıkikliğinde sigara dâhilmenin zararı nedir şimdiden teşekkür ederim..

fatma ören Dişimin kökleri ortada apse var hariça diş etime iltihaplı sivilce kabilinden şişlik var dr çekilmesini söyledi tedavisi olası mü

Mütehassıs hekim şayet doktorunuz çekilecek dediyse iltihabın durumu garçekten müterakkitir. İsterseniz sair bir uzmanada danışabilirsiniz.

Kompetan doktor Bir kaç gün sabredin eğer ağrılarınız devam ederse doktorunuza yine mirvurmalkaloriız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *