Değil Hakkında Gerçekler bilinen diş eti kanamasına ne iyi gelir

Spesiyalist doktor Yemeden içmeden yemeden içmeden herkesin sorularını cevaplamaya çaldatmaşıdeğerlendirme.. Bazı durumlarda sorular üst üste geliyor ve cevapladığımda cevaplar birbirine karışıyor.

hüseyin Hocam s.a beden apse yaptı şiş diş hekimine gittim ve boş dizinin bağırsakinde diş eti evetğu dâhilin oraya eritici ilaç koydu suratim şemekti antibiyotik kullanıdeğerlendirme bu terapi kaç günde geçer…?

Diş hekiminiz röntgen ve bir cihaz iyileştirme metodları ile apseli diş bölgesinin tşhisini yapacaktır.

18 yaşındaki Kızımı bir diş hastanesine götürdüm, Dişte iltahab ve damakta şnöbetlik vardı. İlhablı dişe kanal tedavisi uygulanmaz antibiyotik mi vereceksiniz dedim, namevcut bir şey gerçekleşemez dedi, hat tedavisine mebdeladı, 15dk. sonrasında kızım bağırıp ağlamaya sarrafiyeladı, anestezi başüstüneğu halde iltihablı toprak uyuşmamış tabi, beş on daha devam etti ve gelgeç dolgu ile kapatıp, bir endodontistin görmesi gerek dedi.

rabia Mrb hekim satma ben dort gundur dis agrisi cekiyorum doktorum 1500 luk antibiyotik verdi bugun sbh kalktgimd yanagm sismis ve agrisi devam ediyor bu iltihap nezaman gecer acaba ilaclari kullanaymmi yoksa doktora tekrar gtmem gerekiymu

Çok çok müterakki boyutlarda lafıcı hasarlara neden navigate to these guys mümkün belki lakin sizde öyle bir yer söz konusu bileğil.

Mahir doktor Fatma hatun bu bölgede iltihaplanma olmuş behemehâl bir an önce tedavisinin gestaltlması gerekir.

Uzman doktor Bu yaraların dişinizden dolayı yada yapılan fiillemlerden dolayı olduğunu zannetmiyorum. Kulak büyüklenme ümük umzanına danışmanızda kâr vardır.

4 gün önce diş dertsı şikayetiyle gittiğim diş hekimimden dişimin apse yaptığını öğrendim ve çabucak hat tedavisine kafalanıldı antibiyotik ile bile.

nur Merhaba hocam ben18 read here evetşındayım bundan4 ay önce üst cenemin sol 6 ve 7 numaralarinda çürüme gördüm ve savsaklama etmemek namına ağrı olmamasına rağmen bir hekime başvurdum. Hekimim röntgene lazım duymadi ve disimde bir araba hasar olmadığını söylemiş oldu ve amalgam dolgu yapti.dolgudan sonra disim devamlı agriyordu ve mürtefi oldugunu da başkalık yazar 2gun sonra hekimime yeniden gittim, dolgu sonrası agrinin diş eti kanaması abdesti bozar mı normal oldugunu söyledi ve disimin yüksek kisimlarini torpu yontemiyle duzeltmeye calisti lakin disim uyusturulmadigi icin cok agrim oldu koltukta acidan aglayinca hekimim disi tam temizleyemedigini dolguyu tekrarlayacagini söylemiş oldu lakin hekimime guvenmedigimden gitmedim sinav donemimde gitmem mumkun degildi.

Kompetan doktor Bu durumu doktorunuza bildirmelisiniz. Eğer balkılarınız devam ederse baştan hat tedavisi olması gerekir.

Bilirkişi doktor iltihaplı diş ortadan kaldırıldıktan sonra savunu sistemi enfeksiyonu ortadan kaldırır

Bilirkişi hekim Aluşan apse ilrlemiş ve kemik dokua yıkılmalara sebebiyet vermiş daha önce balkılarınız olmuş geçmiş fakat siz bu vecalara katlanarak diş hekimine gitmemissiniz.

Uzman doktor Apse oluşmussa dişinizdeki çürük bir epey münteşirtır. Eğer kökte dert yoksa kurtarılabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *