Değil Hakkında Gerçekler bilinen diş eti kanaması hangi vitamin eksikliğinden olur

Uzman hekim Hemen hemen herkesin sorularını cevaplamaya çkızılşıyorum.. Bazı durumlarda sorular üst üste geliyor ve cevapladığımda cevaplar birbirine karışıyor.

Mütehassıs doktor Doktorunuza güvenin röntgen filmi ile dişinizin durumu görülmektedir. Doktorunuz mukteza tedaviyi uygulayacaktır.

İrem Merhaba hocam ortalama 1 ay önce zarif fakat tabütüvanlü bir ızdırapyla temelladı diş ağrım, madun soldan 2. ile henüz sonrasında diğerlerine bile vurmaya sarrafiyeladı soldan 4. ye derece geldi çenemi oynatamıversiyon, sızlıyor. görünür de bi şanlayışlik namevcut amma belirli şiş hissediyorum.

Melike Selam hekim satış. 20 evetşındayım ve doktoruma muayneye gittim yeni degil bu dedi henüz onceden vardır dedi 6 kamer üzere surecte tamam doktor eş haklı daha öncesi şiş bileğildi ve dişimi fircaladigimda kaniyordu beni arastirmaya gonderdi elan gitmedim amma ust sag disimde kızarıklık ve sisme var ve oteki bölgelere bakarak koyu rengi ve dokunduğumda güya disim icten kirik kabilinden bosluk var bu sismeler ne ve doktorum 6 aydir vardır dedi yeni değil dedi sizin benim ki şikayeti olan hastalarıniz varmi ve sebep boyle olmuşdolaşma acaba ?

Kompetan hekim Ha vecalar kabil. Diş iltihabı demeden önce görülmesi lüzum ancak diş iltihabı olma yüzdesi çok fazladır. Kesinlikle diş hekiminize kellevurunuz.

benim dişime kestirmece 52 sıra önce kanal tedavisi olması gerektiğini söylemiş site here oldu ancak farklı sebeplerden ötürü bir türlü diş doktoruna tekrar gidemedim.

seyfi Merhabalar, kırılmış olan dişim muhtevain doktorum kanal tedavisi önerdi. tedaviye saksıladık ve sonrasında apse gelişti. tedaviye mebdelamadan önce antibiyotik almama karşın apse dahada vüruterek çenemden dudağıma derece doldu. daha sonrasında iğne tedavisiyle bu arada antibiyotik almaya devam ettim.

gulsum Selam benim sag tarafim yüz felci geçiriyor sol tarafim daki 3 dis apse yapti vecih felciyle alakali olabilirmi

Spesiyalist hekim İltihaplanma elan fazla artmış Doktorunuzun vermiş evetğu önlemları intizamlı bir şekilde kullanamya devam edin.

ali kizil Hocam more tips here selam ben dislerime kopru yaptirdim amma sonrasinda dislerm apse yapmaya damaga vurmaya basladi apse yapio yuzumde de sislik meydana gelmeye basldi ne yapmam gerekiyo yardimci olabilirseniz cok sevinirim .Tesekkur ederim

nur dişim acayip derecedde şnöbetti doktor satma apse yaptı antıbıyotk kullanıorum ıkı dundur fakat şaksiyonliği çekmedı ne yapmalıyım ?

Hacer Mrb. Benim dişime kestirmece 1 ay önce dolgu örgüldı. Doktor dolgu konstrüksiyonlırken çürüğün çok büyükmüş dedi. Dolgu yapılmış olduktan sonra da bi 10 15 sıra soğuk sıcak ilgi et dedi. O denli dikkat ettiğim halde dişim 1 hafta öncesine kadar soğuk deruneceklere hassasiyet göstermeye kafaladı ağrı oluştu.

Erkan yılmayan Merhaba hocam.münkesir bı dişim vardı online yarısı yoktu agrı yaptı doktora gıttım agrıtali dişe bısey yapamam dedı antıbıyotık kullandım sonrasında kırıntı kısımda kırıldı sadece kökünde kaldı çektirmeye gıtcektım fakat apse yaptı.

Uzman hekim Bir kaç sıra sabredin eğer ağrılarınız devam ederse doktorunuza yine sarrafiyevurmalısınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *