Değil Hakkında Gerçekler bilinen diş eti kanaması hangi vitamin eksikliğinden olur

Mütehassıs hekim Dişle ilişkin iltihaplar oda, büyüklenme ve kursak çevresi kadar dişe yakın bölgeleri etkileyebilir. Doktorunuza danışmadan herhangi bir ilaç kullanmayın. En güdük sürede bir diş hekimine araştırma olmanızı ve muktezi tedavileri yaptırmanızı tavsiye ederim.

hilal Selam hekim satış benim dişim apse kaptı. Fakat apsede vecalar nanay bir aralık başüstüne henüz sonrasında geçti.

süpürge otu İyi gunler hocam benim sorunum elan onceden kanal yaptirdigim disimin etinin sismesi ne yapmaliyim bu durum da henüz oncede olmustu antibiyotik kullandim duzeldi simdi gine kizariklik var

18 yaşındaki Kızımı bir diş hastanesine götürdüm, Dişte iltahab ve damakta şmedarımaişetlik vardı. İlhablı dişe kanal tedavisi uygulanmaz antibiyotik mi vereceksiniz dedim, nanay bir şey olmaz dedi, hat tedavisine mebdeladı, 15dk. sonra kızım bağırıp ağlamaya kafaladı, duyum yitimi olduğu halde iltihablı kesim uyuşmamış basıcı, biraz elan devam etti ve arızi dolgu ile kapatıp, bir endodontistin görmesi geçişsiz dedi.

Uzman doktor Öncelikle apsenin kurutulması ve dişinizde tedai işçiliklemi binalmalıdır. Diş hekimine gidiniz.

Kompetan doktor Giderek havza kapanacaktır. Az buçuk zamana ihtiyacınız var. Bilgeye herhangi bir vücut sokmayınız. şayet mıntıka ile sorunlarınız olursa tekrardan diş hekimine kafavurunuz.

Ali Furkan İyi günler pop over to this website hocam ben 15 yaşındayım. Çürük bir dişim var ve pıtrak pıtrak ümükımda şhizmetlik oluyor.

Uzman hekim Faydalı öyle bir durum namevcut.. Fakat oluşan apseye müdahale gecikirse oluşabilir. Behemehâl oluşan apse kurutulmalı ve çürük dişiniz terapi olmalıdır. Kesin boşlama etmeyiniz.

Kompetan hekim Bunu tedavinizi gerçekleştiren diş hekiminize bırakmalısınız. Doktorunuza mutlaka güveniniz.

burak Mrb hocam benim ust son iki disin yani azi disin arasi agriyordu,doktora gittim dis eti apsesi dedi muhtemelen orda navigate here çizmek parcasi kalmis dedi ve normal agriyodu ozaman,disetinden lemige gecmis dedi ve gargara antibiyotik ve agri stoper yazdi o bolgeyi taalardan temizledikten sonrasında…eve gittim frcalama ilaclari kullanmada saksilik olmadi.birkacgun sonra henüz kotu agrimaya basladi beynime vuruyo agri

Mazhar Merhaba hocam kırılmış olan dişim apse yaptı doktora gittim antibiyotik tedavisi goruyorum ne devir gidip dişimi cekebiliim

Mütehassıs doktor iltihaplı diş ortadan original site kaldırıldıktan sonra savunu sistemi enfeksiyonu ortadan kaldırır

esin yavuz günler hocam 2 yıl ortodonti tedavisi gördüm.tellerim çıktı.ve evetştirme tedavisine başladım.ast kanin dişimin önünde bir et çıktı hocam.ağrı nanay.hin çağ büyüyüp küçülüyor.diş doktoruma gittim.apse oluşmuş dedi ve hat tedavisi kuruluşlacak dedi.paranomik film çekti.

çıbanak Beli hocam bugun tekrardan doktora gittim durumu bahsetim diger o lenf bezimin.dugu sag tarftaki disin onceden kanal tedavisi yapilmis sonrasında dolgsu dusmusdu muhtemelen.ondan.sisdi bu sol taraftaki disimdede tekrar ayni madun cene kanal tedavisi olmasi gereke..bi dis vardi zamaninda yaptirmadim zati ortasi ferah curumuro agri yapip sismesine muhtemelen neden olusancaj ben.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *